Wszystkie lokale handlowo-usługowe w Arena Apartments są już zajęte!

Nie jest łatwo znaleźć lokal komercyjny, który będzie jednocześnie dogodnie usytuowany i odpowiedni ze względu na rodzaj prowadzonej działalności, a przy tym estetyczny i funkcjonalnie zaprojektowany. Nie jest łatwo, chyba że szuka się w Arena Apartments: wielu spośród naszych klientów odnalazło tu tego rodzaju miejsca i obecnie prowadzą w nich różnego rodzaju firmy, od kawiarni aż po psi salon fryzjerski. 

Niestety, mimo dużego zainteresowania nie jesteśmy w stanie oddać do użytku większej liczby lokali w tym budynku, ale każdej osobie poszukującej nowego miejsca dla swojego przedsiębiorstwa możemy polecić przestrzenie w innych naszych poznańskich i podpoznańskich inwestycjach: Fyrtlu Wilda na Wildzie oraz w lokalu handlowo-usługowym na osiedlu Nowe Złotniki w Złotnikach nieopodal Suchego Lasu. 

Prowadzimy sprzedaż PAKIETU 5 ostatnich lokali komercyjnych w Arena Apartments. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – skontaktuj się z nami telefonicznie +48 880 349 685 lub mailowo anna.rosa-michalak@dudadevelopment.pl